nav-left cat-right
cat-right

Лара Хоманс: “Я відчула його серцем швидше, ніж осягнула розумом…”

Лара Хоманс: “Я відчула його серцем швидше, ніж осягнула розумом…”

Чи у вашому житті траплялося, що одна зустріч чи, навіть, одне запитання змінює життєві орієнтири – і професійні, і особисті? Саме про таку зустріч і таке запитання – моя  коротка розповідь сьогодні. У ці дні вона має особливий сенс. Чому?

… У березні 2002 року я була у Вашингтоні, у штаб-квартирі  Міжнародної фінансової корпорації (IFC). Тоді я працювала менеджером тренінгових програм, і моїм регіоном були країни СНД, де впроваджувалися більше двадцяти  консультативних проектів IFC. Саме для їхніх співробітників, від керівників програм і проектів – до асистентів локальних офісів, я організовувала різноманітні тренінгові програми. Під час тієї поїздки я представляла керівництву програму та бюджет тренінгів на наступний фінансовий рік.

Керівник департаменту навчання і розвитку корпорації уважно вислухав мою презентацію і запитав: “А ви плануєте використовувати коучинг?”

Сказати, що я розгубилася, – нічого не сказати. У ту мить я воліла б зникнути із кімнати для зустрічей… Я не знала, що відповісти, бо не знала, що таке “коучинг”.  Що робити? Як рятувати своє професійне реноме? Пригадую, як я недолуго спробувала відповісти: “Коучинг – це цікаво, але  тренінги…”

Я думаю, що мій керівник із штаб-квартири зрозумів, що мені було нічого відповісти, тому й задав інше запитання, що повернуло мене у комфортне тренінгове поле. Але його питання міцно засіло у голові. Я повернулася до Києва і почала серйозно та наполегливо шукати інформацію про коучинг. Тоді її було мало російською чи українською мовою, і д-у-у-же багато – англійською.

Коучинг мене не просто захопив, я у нього “закохалася”. Зараз мені здається, що я його відчула серцем швидше, ніж осягнула розумом.

… З того часу я живу коучингом. Для нього знаходиться місце скрізь – у дружніх розмовах, у навчальних програмах, у складних ситуаціях, у бізнес ініціативах…

Якщо ви запитаєте, чим цінний мій коучинговий шлях? Я, не роздумуючи, відповім: “Тим, що я знайшла себе заново”.

А ще – я знайшла нові сенси і нові можливості у професії,  нові горизонти у житті, нових друзів і партнерів, нові проекти у бізнесі, у локальних і глобальних спільнотах…

… Чому я розповідаю про це сьогодні? Як багато всього вмістилося у 14 років після буденної і, водночас, дуже особливої розмови у конференц-кімнаті великої міжнародної організації! Коучинг відкрив нову сторінку у професії, а філософія коучингу стала філософією життя.

У ці дні  я особливо багато пишу, розповідаю про коучинг – зараз триває

Міжнародний тиждень коучингу – 2016, що об’єднав тисячі професійних коучів у понад 130 країнах світу. На карті глобальної коучингової ініціативи цього року вперше з’явилася Україна. І вже цієї суботи, 21 травня, на коуч-форумі, я з радістю ділитимуся досвідом трансформаційних історій – життєвих і коучингових із колегами та партнерами, з усіма, хто вірить у цінність, відкриває можливості та розвиває партнерство під назвою “коучинг”! Приєднуйтеся до цієї розмови!

З любов’ю до вас і ваших історій,

Лара Хоманс

 

 

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


шесть − = 0

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>